Кава – найбільш продаваний продукт після нафти. Багато хто думає, що почавши продавати каву, на нього виллється золотий дощ, тому не дивно, що кожного місяця на кавовому ринку України з’являється все більше і більше обсмажчиків. Але купити каву та зробити на неї наліпку зі своїм сайтом чи логотипом — ще не значить бути обсмажчиком. Ми виділили для вас 10 виробників кави, які точно дають якісний продукт, хороший сервіс та мають своє виробництво. У них ви зможете замовити каву, як додому, так і в кав’ярню з доставкою по всій Україні.

Svit Kavy

 

Компанія започаткувала обсмажувальний цех у 2012 році у Львові. Відтоді Svit Kavy працює з кавою на багатьох етапах: від пошуку унікального і якісного зерна та постачання безпосередньо з плантацій, до готового напою в чашці. Для обсмаження зерна, сегменту specialty, на виробництві використовують голландське обладнання Giesen. Спробувати каву від Svit Kavy можна не лише в однойменних  кав’ярнях, а й у більш ніж сотні різноманітних закладів по всій Україні. Найпопулярнішими серед клієнтів є: Ефіопія Бенса Кенійської обробки, Кенія Спайкс і Гифтид, митого способу обробки, Колумбія Альма де Уіла, натуральної обробки.

Instagram: @svkavy.roastery

Фунт Кави

 

Компанія створена у 2011 році в місті Дніпро. На виробництві використовують ростер Probat L12. Вже протягом 4 років вони самостійно їздять на плантації кави та закуповують у фермерів зелене зерно. А от африканську каву вони закуповують у європейського трейдера «32 кап». Клієнти компанії – це й люди, які професійно ознайомлені з кавовою сферою і цінують specialty-каву, й ті, хто лише починає шлях у якісну каву, але цінує зусилля Фунт Кави і хоче з ними працювати. Спробувати каву компанії можна в Дніпрі у їх власних кав’ярнях : WHITE Coffeebar, Shepit, Біла Стріла, Біла Стріла 2D, або ж замовити додому.

Instagram: @funtcoffee

CafeBoutique

 

Компанія CafeBoutique розпочала обсмаження кави у 2013 році в Києві. На своєму виробництві вони використовують обладнання від брендів Giesen та Probat. Зелене зерно класу premium та speciality компанія закуповує у відомих українських імпортерів. Каву CafeBoutique обирає шляхом оцінки якостей за власними критеріями та суворої дегустації. Адже клієнти компанії – це передусім кав’ярні та організації, які дуже відповідально ставляться до вибору зерна та якісного приготування кавових напоїв. Найбільшою популярністю користуються їх фірмові еспресо-бленди, ефіопська кава та зерно з Гватемали. Придбати каву компанії можна у їх роздрібних магазинах та через інтернет-магазин.

Instagram: @cafeboutique.ua

Illusione


Компанія почала працювати у 2012 році, на разі вони знаходяться у Дніпрі та Кам’янському.  Для обсмаження кави використовують професійне та якісне обладнання – Coffee-Tech Ghibli R-15 / thermodynamic drum. Illusione працюють зі speciality та premium сегментом. Тому зелене зерно закуповують у відомих трейдерів. Власних закладів у компанії немає, але їх каву завжди можна замовити на сайті illusione.ua. Замовлення по Дніпру і Кам’янському вони доставляють власним транспортом, а по Україні – Новою Поштою.

Instagram: @illusione.ua

Палярня Чехович

 

Компанія існує у Львові з 3 березня 2015 року. На своєму виробництві для обсмаження кави вони використовують : PROBAT P12, Probat Destoner, технолог – дозатор сипучих продуктів, конвеєрний пакувальник. Мета компанії зробити якісну каву доступною для кожного. Обсмажує виключно арабіку сегменту premium та specialty. Тому зелене зерно вони закуповують у перевірених трейдерів або ж у фермерів. Їх каву закуповують кав’ярні, ресторани, готелі та поціновувачі кави. Найулюбленішими серед клієнтів є: з бюджетних варіантів – Guatemala Santa Rosa та Colombia Supremo, з сегмента specialty – Guatemala El Morito, Kenya AA Kianjiru, Rwanda Muhondo.

Instagram: @chehovych

Kyiv City Roast

Київська міська ростерія радує смачною кавою з 1 квітня 2018 року. Обладнання для обсмажки кави ростер Giesen. Kyiv City Roast обсмажують каву будь-якого класу, а для найвибагливіших кавоманів мають лінійку 85+, це ексклюзивні лоти specialty зерна. Незмінний партнер компанії, у якого закуповують зелене зерно – Coffeemaxgreen. Київська міська ростерія – це локальна обсмажка кави, з безкоштовною доставкою додому, в офіс чи кав’ярню в будь-який куточок України. Компанія має великий сервіс обладнання, обслуговування чи оренда професійного кавового обладнання для клієнтів компанії безкоштовно. Менеджмент працює 24/7, щоб давати якісну консультацію та сервіс. Для покращення навичків вашого персоналу є послуга Школи бариста. Мета компанії – зробити якісну каву доступною та потрапити у смакові бажання кожного. Саме Kyiv City Roast є засновником журналу, який ви тримаєте в руках.

Instagram: @kyiv_city_roast

Black Nuare

 

Компанія заснована у 2016 році у Києві. Для обсмаження кави на виробництві використовується ростер від Probat. Основний сегмент – HoReCa, зелене зерно Black імпортують самостійно з різних країн світу. У компанії є лінія, як для домашнього використання – еспресо чи фільтр кава, так і для більш професійного – кава третьої хвилі сертифікована SCA. Топ-3 кави з асортименту серед клієнтів – це Honey Sour, Colombia Bucaramanga, Peru Monte Verde. Спробувати каву від Black можна у їх власному кавовому центрі з відкритим виробництвом та кав’ярні Black, або ж закладах-партнерах: Beef, Barvy, Волконский, Веранда, 11 Mirrors, Alaska, Fairmont, Riviera, Стейкхаус.

Instagram: @fresh.black.okay

Mad Heads

Компанія працює у Києві з 9 вересня 2018 року. Для обсмаження кави орендують ростер Giesen 15. Зелене зерно компанія закуповує як у відомих трейдерів, так і самостійно у фермерів. Але головний критерій – це якісна кава, яка пройшла суворий відбір та дегустації. Працюють вони з різними клієнтами – від ресторанів до звичайних людей, які просто цінують якісну каву. Найулюбленіша серед клієнтів кава – колумбійська geisha, Rwanda des mamas  від Inter American і кава свіжого врожаю з Ефіопії Dimtu Tero farm натуральної обробки. Своїх кав’ярень у Mad heads немає, але партнерів безліч по всій Україні, до того ж каву можна замовити додому.

Instagram: @madheadscoffeeroasters

Gemini Espresso

 

Сьогодні каву Gemini Espresso можна купити по всій Україні, а в Києві з нею знайомий кожен другий кавоман. Ще на початку своєї роботи, більше 20 років тому, компанія познайомила український ринок кави з секретом ідеального еспресо. Працює Gemini Espressо з різними сегментами клієнтів та надає повний цикл обслуговування: від оренди кавомашин до навчання бариста. Особливий відклик у серцях клієнтів Gemini Espresso знаходять Espresso ORO, моносорт Peru, specialty моносорт Guatemala La Cascada. Спробувати каву компанії можна в більш ніж 5000 закладах, наприклад, кафе Моменти, Prego cafe та Mister Cat

Instagram: @geminiespresso

Foundation Coffee Roaster

 

Компанія розпочала свою роботу у 2014 році в Одесі. Заснували її люди, які до цього протягом 10 років отримували досвід працюючи в найкращих кавових компаніях світу. Успіх Foundation Coffee Roaster закладений у 4 цінностях яких вони дотримуються і пропагандують: якість, професіоналізм, команда та клієнт з його побажаннями. Саме тому зелене зерно, яке компанія закуповує у найкращих трейдерів, обов’язково дегустується обсмажчиками. На виробництві вони використовують обладнання від голландської компанії Giesen. Спробувати каву від Foundation можна у їх кав’ярні в центрі Одеси, або ж у 150 закладах-партнерах по всій Україні.

Instagram: @foundationcoffeeroasters

Автор: Анастасія Пасічник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *