Фільтр-кавоварка Moccamaster сертифікована ECBC для заварювання від 4 до 10 чашок кави. Для полегшення роботи з даною фільтр-кавоваркою є спеціальна кнопка, яка регулює подачу води, та перемикається між повним кувшином та половиною об’єму. Сам прилад має досить цікавий дизайн, великим її плюсом є можливість обрати колір на ваш смак. Для цього ви маєте діапазон у 21 кольорове рішення для вашого дизайну. Ціна такої кавоварки до 250 доларів = приблизно 7500 тис гривень.

Розглянемо комплектацію даної кавоварки:
1. Сама кавоварка зроблена з високоякісних матеріалів. Всередині має мідний нагрівальний елемент.
2. Резервуар для води на 1,25 л з кришкою, яку можна зняти. Кришка зроблена з пластику, що не дуже практично.
3. Воронка для змеленої кави, в яку вставляється фільтр та засипається кава. До речі фільтр такий самий, як і для фільтр-кавоварки Clever.
4. Трубка для подачі води зі сталі, яка не іржавіє, з 9 отворами, так званий «душ».
5. Скляна колба для кави, яка стоїть на спеціальному нагрівальному елементі.

Принцип роботи:
Вода з резервуара потрапляє до нагрівального елементу, далі через спеціальний розпилювач потрапляє до трубки для подачі воді й через ці 9 отворів розпилюється у воронку для кави. Що можна сказати про принцип роботи з такою комплектацією. Вода не переливається через краї воронки й кава не розплескується навколо. Проте через такий принцип роботи подача води непостійна, до того ж через форму так званого «душу» вода не потрапляє на усі фракції кави, що трохи погіршує якість екстракції. Тому необхідно відкривати кришку воронки та перемішувати каву ложкою, аби напій вийшов багатогранний та відкрилися усі смаки зерна.

Температурний режим:
В даній моделі кавоварки Moccamaster температура вже виставлена заводом – це від 92 до 96 градусів. Регулювати її самостійно не можливо. Тому, якщо ви хочете отримати каву з більшою кислинкою чи прибрати з кави гіркуватість, зробити це ви зможете виключно шляхом зміни фракції помелу або ж кількості кави.
Вже готовий напій підігрівається під температурою 80-85 градусів, і через 40 хвилин вимикається. Загалом температура напою зберігається протягом 3-4 годин. Але, не забувайте, що фільтр-кава настоюється навіть після закінчення заварювання, тому через 3-4 години смак кави може бути зовсім іншим.

Плюси засновані на нашому досвіді:
1. Довгий час служби
2. Проста у використанні
3. Можливість обрати колір відповідно до дизайну
4. Досить зручна, адже фільтр залишається гарячим протягом 3-4 годин.
5. Швидкий нагрів води.

Мінуси засновані на нашому досвіді:
1. Немає можливості регулювати воду
2. Неможливо зробити замочування кави.

Отже, фільтр-кавоварка Moccamaster – це ідеальний варіант для домашнього та офісного використання. Вона легко збирається, зрозуміла кожному і проста у використанні. З її допомогою, ви легко отримаєте від 4 до 10 чашок якісного фільтра. Якщо ж говорити про кав’ярні, то є набагато кращі варіанти за таку ж ціну. Але, не забувайте, що найголовніше – це не кавоварка, а ваші вміння відчувати каву, тому постійно вдосконалюйтесь.  Смачної вам кави.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *