З 23 по 25 вересня 2020 року в Міжнародному Виставковому Центрі відбудеться найочікуваніша професійна подія сегменту HoReCa в Україні – Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH.

Наймасштабніша виставка вже багато років займає провідні позиції, оскільки саме цей івент  задає нові тренди руху індустрії гостинності шляхом презентацій новітнього обладнання, технологій, послуг та рішень, а також обміну передовим досвідом відкриття та управління бізнесу в секторі HoReCa.

FoReCH – це унікальна можливість заявити про себе, знайти нових клієнтів та встановити довгострокові перспективні бізнес-контакти.

Особливістю виставки є участь провідних компаній галузі та програма ексклюзивних майстер-класів, освітніх семінарів і лекцій, що сприяє розвитку ринку ресторанно-готельного сектору в Україні.

Експозиція кави на FoReCH! За останні кілька років культура споживання кави в Україні значно зросла, а з нею постійно зростає і конкуренція на кавовому ринку. FoReCH є найкращим майданчиком для забезпечення конкурентної переваги гравцям кавового ринку. Саме на цій виставці представлено найкраще обладнання, інвентар, аксесуари, посуд для того, щоб обсмажити, заварити та подати бездоганну каву. Також на виставці вас чекає весь спектр кавового зерна, професійні інгредієнти для створення кавових напоїв від кращих виробників.

Найактуальніша інформація про виставку на сайті www.forech.kiev.ua та на сторінці у фейсбук www.facebook.com/InternationalForech

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *