Кожного року на ринку кавового обладнання з’являються все нові й нові моделі. І якщо деякі з них лише переформовані втілення вже відомих брендів, то інші – вражають своїм дизайном, якістю та функціями. Саме такою моделлю є й Barisieur, який був спроєктований дизайнером Джошуа Ренефом.

Barisieur – це буквально будильник преміум-класу, який розпочинає ваш ранок звуком води, що закипає, приємною музикою та запахом кави або чаю.

Особливості:

— Дизайн будильника – це скляний посуд, який стоїть на таці з горіхового дерева на матовій чорній основі. Barisieur завдяки своєму мінімалістичному вигляду з легкістю підійде до будь-якого домашнього інтер’єру.

— Посуд для молока. Протягом ночі спеціальна холодильна установка зберігає потрібну температуру вашого молока, щоб воно завжди залишалось свіжим та смачним.

— Простота налаштування – ви можете з легкістю обрати час у який будильник почне роботу і приготує для вас ваш улюблений напій, а також налаштувати звук.

— Вода нагрівається до оптимальної температури 94 градуси

— Чистота – скляний посуд можливо з легкістю вимити в посудомийній машині.

— Обладнання завжди дотримується співвідношення і використовує 1,5-2 ложки молотої кави, або ж 2-3 ложки чаю на необхідну кількість води.

— В обладнанні використовується металевий фільтр, адже він прослужить вам не один раз, та фільтрує каву краще за паперовий.

Окрім цього, в обладнанні є спеціальний вбудований ящик для зберігання кави та чаю. У 2018 році Barisieur потрапив до більше ніж 2000 поціновувачів кави по всьому світу. Наразі мета бренду – зосередитись на бажаннях людей та пропонувати їм творчість в поєднанні з технологіями.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *