Мета, яку ставили перед собою творці Decent Espresso — забезпечити високу якість еспресо з професійних машин в домашніх умовах за доступну ціну. Використовуючи передові інженерні рішення, а також співпрацюючи з кавовими експертами з усього світу, компанія розширила бачення того, що може досягти еспресо-машина.

На Decent Espresso за допомогою одного дотику можна керувати температурою, тиском, інтенсивністю проливу і об’ємом потоку. Це дозволяє досягнути ідеального профілю для кожної чашки кави. У цій еспресо-машині поєднується простота та зручність домашніх машин та високотехнологічність і функціонал професійних кавомашин.

Особливості:

1. Можливість самостійно встановити тиск. Відійдіть від традиційних 9 Бар та поекспериментуйте з екстракцією.

2. Виставте температуру дотиком пальця під час екстракції.

3. Можливість регулювати потік води.

4. Кавомашина сама автоматично визначає, коли у шайбі кава повністю просочена водою і в цей момент починає потік води до чашки.

5. Екстракція автоматично закінчується, коли еспресо-машина наливає певну кількість води, або коли у чашці досягнута певна вага.

6. В машину вбудовані профілі, які імітують роботу справжньої професійної групової машини. Decent Espresso створена для того, щоб експериментувати з приготуванням кави.

До того ж профілі, які ви створюєте, автоматично зберігаються, тому в будь-який момент одним натисканням кнопки ви зможете повторити цей профіль і приготувати улюблений напій. Наразі компанія зосерджується на оптимізації вартості машини, щоб довести, що висока якість еспресо може бути за доступною ціною.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *