Усім привіт! Сьогодні ми розкажемо Вам про одну дуже цікаву кав’ярню Киці та Кава @cats_and_coffee_kh .
Засновники цієї кав’ярні Ася та Сергій.
Чим же вони унікальні? Справжні господарі цієї кав’ярні – 17 чудових киць, кожна з них має свою власну історію та характер. У кав’ярні є ряд правил для того, щоб усім було затишно. Саме тому, Киці та Кава — це місце щасливих людей та котів.

Сьогодні філіжанка кави — це ціла культура за якою стоїть величезний шлях та робота великої кількості людей. Ася та Сергій вважають, що про це варто говорити, тому для гостей кав’ярні та бариста Харкова, в закладі проводять капінги, майстер-класи, лекції, зустрічі та батли. Кав’ярня має в арсеналі різноманітні девайси для приготування кави альтернативними методами.

Та звісно велику увагу вони приділяють вибору зерна від різних ростерій не тільки України, а й усього світу.
На своїй сторінці в інстаграм Киці та Кава діляться інформацією та своїм досвідом по догляду за кицями. Майже усі котики кав’ярні – це хвостики, які перебували у кризовій ситуації та були врятовані. І отримали шанс жити щасливо та дарувати радість іншим.


Крім того, кав’ярня відповідально ставиться до довкілля. Майже 2 роки вони сортують та здають відходи з кав’ярні на переробку. Організували у себе пункт прийому паперових, одноразових стаканів з будь-якої кав’ярні.

На базі кав’ярні проводяться speaking-клуби з англійської та німецької, навчальні лекції, майстер-класи та екоівенти. Усі заходи безкоштовні
Тож уперед до Киці та Кава на смачну каву та міцні обійми з котиками.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *