Досі функції та дизайн домашніх кавомолок не змінювались. Але завдяки американській компанії Fellow Products та їх новому продукту – Ode Brew Grinder ринок домашніх кавомолок не просто змінився, а заграв новими фарбами для кавоманів з різних куточків світу. Зараз Ode Brew Grinder пропонується за попереднім замовленням за ціною 400$.

Багатофункціональність та різноманітність налаштувань цього компактного гаджета вражає та не може не дивувати. Адже тепер окрім ідеального помелу, ви швидко отримаєте якісну чашку вашого улюбленого напою альтернативного способу заварювання — AeroPress, pour-over, French press, cold brew та інші. Але, майте на увазі, якщо ви надаєте перевагу еспресо або мока, то цей гаджет не для вас.

Особливості:

—        Якість помелу — це одна з найважливіших ознак якісної кави. З цією кавомолкою точний розмір помелу кави гарантований вам кожним натиском кнопки.

—        Гаджет займає не багато місця на вашій кухні, а з додатковою шумоізоляцією вам гарантується ідеальні помел та заварювання кави без зайвого шуму. Тож ви більше не будете турбувати ваших сусідів.

—        Пласкі жорна прискорюють процес помелу кави та покращують його однорідність.

—        Система обладнання на SMART SPEED PID MOTOR забезпечує рівномірну дію сили та швидкості на кожне кавове зерно, завдяки чому ви отримуєте ще якісніший помел.

—        Компактний бункер для кави – на 80 грамів зерна. Це допомагає зкоротити контакт зерна з киснем і уникнути передчасного старіння кави.

Разом з усіма іншими функціями Ode Brew Grinder — це ідеальний варіант, для вас, якщо кожен ранок у вас починається з альтернативної кави. Саме тому, велика кількість кавоманів з усього світу вже замовила собі цю кавомолку і незабаром отримає її у використання.

А ми сподіваємося, що компанія Fellow Products, не зупиниться на своїх досягненнях та знову здивує нас новинками у сфері обладнання для приготування кави.

Характеристики:

Габарити: (ДхШхВ): 239 х 105 х 241.50 мм

Вага: 4.5 кг

Довжина кабелю: 1 м

Матеріали: жорна  з нержавіючої сталі, алюмінієвий корпус, пластикові бункер і основа.

Напруга: 220 В

Частота: 60 Гц

Потужність: 140 Вт

Сила струму: 1,3 А.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *