🇧🇮 Бурунді — це країна з великими кавовими традиціями. Бурунді характерне розміщення на великій висоті над рівнем моря, де тисячі пагорбів, вулканічні грунти та рясні дощі —  що є ідеальними умовами для виробництва надзвичайно екзотичної кави. У Бурунді немає великих плантацій. Каву вирощують на невеликих сімейних фермах і вже традиційно вишню транспортують саморуч до найближчої мийної станції.

🏞Регіон Нгозі, знаходиться на півночі країни, біля кордону з Руандою. 

Що таїть в собі назва регіону? 

Назва Нгозі була створена в результаті торгівлі шкірами домашніх і диких тварин, якими  торгували араби. Термін «Нгозі» з суахілі перекладається як «шкіра». Ця ассоціативна назва отримали своє поширення і закріпилася за назвою провінції.

На в’їзді в провінцію можна помітити пам’ятник у вигляді зірки, що символізує Нгозі як кавову провінцію, оскільки саме кава генерує 80% іноземної валюти.

Також, окрім зірки, у передмісті можна зустріти Монументальний об’єкт на якому зображено чоловіка та жінку з дитиною на спині, нагадуючи бурундійцям, що материнство не заважає працювати та розвиватися. Також це символізує той факт, що усе населення, чоловіки, жінки та діти взяли на себе відповідальність за розвиток своєї комуни та провінції Нгозі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *