🌎Santa Julia — ферма, яка знаходиться на місці, яке, здається, ідеально підходить для розвитку якості та смаку. Тут багато старих дерев сорту Бурбон, але також нещодавно висаджені дерева Пакас, Пакамарас та деякі гібриди Бурбону з Пакасом, що мають назву Hibrido de San Francisco.

🌱Ця ферма є частиною проекту Сальвадорського виробника Jose Antonio Salaverria та двох його синів Андрес Салавейра та Хосе Антоніо Салавейра (молодшим). Зараз вони є 6-м поколінням виробників кави. Попередниками було розпочато виробництво кави в місті Huachapan. У 1970 році у спадщину Хосе Антоніо запропонували будинок від батька, але він забажав отримати фермерські угіддя. Таким чином, він і успадкував Finca Los Nogales.

💦Кава з різних ферм переробляється на центральній станції — Las Cruces. Родиною Салавейра було придбано станцію вологої обробки Beneficio Las Cruses в 1990 році і з тих пір впроваджено багато вдосконалень. Чимало успіхів ґрунтується на фанатичному захопленні цих людей кавою. Родина фермерів була працьовитою та реалістичною у своїх цілях, терплячою та зосередженою на якості свого продукту. Їм також вдалося створити чудову команду. Хосе Антоніо вважає робітників та колектив найбільшим активом.

🌋У них є три різні основні місця виробництва кави навколо вулкана Санта-Ана в Сальвадорі. Раніше кава була розділена на кілька торгових марок, виходячи з трьох основних областей, таких як Санта-Ріта, Сан-Франциско та Ель-Моліно. Ель Моліно — це стара мийна станція з прилеглими до неї фермами, які сім’я придбала 80 років тому. Фермам в Ель-Моліно близько 100 років.

🌱Але три їх райони вирощування кави насправді складаються з великої кількості нових та нещодавно створених ферм, які були успадковані або придбані за останні десятиліття.
Згодом вони почали сегментувати невеликі ферми з кращою висотою, якісним потенціалом та умовами вирощування. Ферми, з якими ми працюємо, знаходяться на висоті від 1400 до 1750 метрів над рівнем моря. У Сальвадорі ця висота вважається дуже сприятливою, адже у цій місцевості важко вирощувати каву вище цього рівня.

🍒 Дана ферма також славиться різноманіттям сортів і великою кількістю експериментів. Більшість асортименту складає суміш добре знайомих бурбонів, і те, що вони називають Гібридо Сан-Франсіско, що є сумішшю плодів бурбону та пакасу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *