🧳Сьогодні Coffee Capital разом з творцями нашої постійної рубрики про плантації CMG запрошує тебе до віртуальної подорожі в Руанду на мийну станцію HUYE MOUNTAIN.🧳

ℹ️Ця приватна мийна станція розташована на схилах гори Huye в Південній Руанді, власник – David Rubanzangabo. Девід створив мийну станцію в 2011 році. З цього часу він побудував ще один майданчик поблизу від першої мийної станції, щоб забезпечити більшу кількість обробки поставок кавової ягоди у сезон збору врожаю. Девід – благодійник, який піклується про дрібних фермерів, які доставляють каву на його станцію, а це 1330 фермерів, Девід робить все, щоб вони отримували справедливі ціни та премії, за каву яку вони виробляють . Разом з виплатами, Девід також нагороджує групи фермерів, з якими працює, соціальними преміями та іншим: коровами, козами, доступом до мікрокредитів, дотаціями на шкільні збори та медичне страхування. Крім того, Девід стимулює екологічні зміни в HUYE MOUNTAIN, він ініціював програму зменшення використання води, яка передбачає переробку води, та скорочує використання води на станції на третину. Під час збору врожаю виробники доставляють свіжозібрані кавові ягоди на 26 станцій збору навколо громади Huye.

Характеристики:

Врожайність з одного дерева становить близько 4 кг, це дерева Бурбону, який у поєднанні з висотою від 1600 до 2300 метрів над рівнем моря приносить у чашці багатоскладні та чудові аромати. Вища якість кавового зерна призвела до значного зростання цін для місцевих фермерів. Підтвердженням високого рівня якості кави, яку вони виробляють, став успіх Huyes на Кубку досконалості: 2-е місце в 2012 році, 6-е та 11-е в 2013 році з двома конкуруючими лотами.

Кавові ягоди доставляють на станцію Huye, потім миють та відокремлюють будь-які неякісні кавові ягоди. Потім каву поміщають на африканські ліжка шаром близько 2 см, де її сушать до 30 днів, регулярно обертаючи щогодини і накриваючи протягом нічного часу.

Матеріал підготовлений компанією CMG — імпорер якісної зеленої кави в Україну. Компанія, філософія якої FOFR — Fresh Offer Fresh Roasting (Свіжа Пропозиція Свіжа Обсмажка).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *