Щороку з приходом зими та появою першого снігу, соціальні мережі заполоняють фото с кавою на фоні снігу. А гарячі кавові рецепти зігрівають нас протягом усього зимового періоду.

Але виявляється, є ще один досить цікавий спосіб використання кавової гущі взимку. Такий метод став відомий завдяки паркам Великобританії та ще деяким європейським країнам. Вже випиту кавову гущу використовують, як альтернативу піску для боротьби з ожеледицею. Адже добре відомо, що кавова макуха гарно виконує функції так званого «наждачного» матеріалу (недарма її використовують в косметиці як скраб). Тому вона здатна робити доріжки у парках менш слизькими. До того ж такий спосіб не шкодить зеленим насадженням. Після танення льоду кавову гущу можна просто змести в бік газону.

І такий спосіб, в цьому році, дійшов і до України. Як повідомив, заступник мера міста Львова Андрій Москаленко на своїй сторінці у Фейсбуці мерія вже знайшла декілька кав’ярень, які згодні співпрацювати та надати кавову гущу для такої акції. Перша спроба цього методу у Львові відбулася в парку «700-річчя Львова». Поставниками кавової гущі стали «Копальня кави», «Креденс» та «Арома кава».

Цікаво, що для масштабного введення цього способу необхідно ціле море випитої кави. Звучить казково, але надихаюче та смачно, чи не так?

А як ви ставитесь, до такого методу використання кавової гущі? Пишіть у коментарях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *