Наша постійна рубрика CMG Plantation — Brazil Fazenda Pantano

Вагнер Ферреро, який народився в 1956 році в місті Альтинополіс, посеред регіону Могіана, сповнений несамовитої пристрасті до кави. Онук італійських іммігрантів, які прибули до Бразилії в 1912 році для роботи на кавових плантаціях, сьогодні Вагнер є одним з найбільших виробників кави в Бразилії, маючи понад 550 гектарів кавових плантацій.

Фазенда Пантано розташована в місті Коромандель, між Патроцініо і Патос-де-Мінас в регіоні Серрадо. Пан Вагнер розділив своє господарство на ділянки площею в один гектар. Кожна ділянка ретельно відстежується та аналізується: склад ґрунту, потреби у воді, кількість дощу, утримання води в ґрунті, дані про випаровування … Крім того, Фазенда Пантано має понад 200 сортів, більшість з яких є в експериментальному виробництві, і тісно співпрацює з Бразильським дослідницьким інститутом кави, щоб експериментувати з обробками та ароматикою. Але точне землеробство, з застосуванням сучасних технологій, — не єдине чим славиться Фазенда Пантано. Пан Вагнер також впровадив стійкі практики-інновації, такі як пестициди на основі меду, зменшення відходів, і залученість до суспільства. Ферма підтримує місцеву школу, фінансує різні схеми підготовки персоналу та забезпечує повне медичне обслуговування.

Матеріали підготовлені компанією CMG — імпорер якісної зеленої кави в Україну. Компанія, філософія якої FOFR — Fresh Offer Fresh Roasting (Свіжа Пропозиція Свіжа Обсмажка).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *