Протягом багатьох років німецька компанія Mahlkönig разом з їх кавомолкою Guatemala старого зразку допомагала змелювати каву в кав’ярні, офіси та лабораторні станції. Помітивши високу популярність цієї моделі, компанія вирішила вдосконалити свою кавомолку для більшої зручності своїх клієнтів. Щоб повністю відповідати високим стандартам якості Mahlkönig додала до нової моделі вдосконалені набори фрез.

Особливості:

—        Вертикальна камера подрібнення забезпечує помел практично без залишків. Саме це сприяє незабутні смакові відчуття від кожної чашки.  

—        Новий бункер об’ємом 900 грамів – набагато більше, ніж у його попередника.

—        Сучасні піктограми на зовнішній стороні кавомолки допомагають користувачеві швидко і легко знайти ідеальний розмір помелу для кожного методу заварювання.

—        Металевий носик з затискачем для мішка і знімний столик з регульованою висотою забезпечують абсолютну простоту використання, гарантуючи захоплення кожного грама кави.

Нова Гватемала вражає не в останню чергу своїм свіжим зовнішнім виглядом. Повністю алюмінієвий корпус високої якості відрізняється міцністю і максимальною довговічністю. Його сучасна форма і чорний колір вписуються в будь-який дизайн.  І нова кавомолка стане не лише професійним гаджетом з широким функціоналом, але й родзинкою закладу.

Перші постачання компанія планує на весну 2021 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *