Пристрій Аеропрес вважався найкращим методом заварювання кави під час подорожей, ще з часів його створення Аланом Адлером, президентом компанії Aerobie, у 2005 році.
Але згодом, вперше за майже 15 років, компанія випустила дещо вдосконалену версію — AeroPress Go. Ця модель не просто підходить для подорожей, але і має у комплекті спеціальну чашку, яку можна використовувати не лише для заварювання кави, але і для вміщення у ній усіх частин пристрою. Таким чином звичайний аеропрес став ще меншим і зручнішим для використання під час подорожей.
Особливості:

  • Компактність. За допомогою спеціальної кружки й силіконової кришки, ви можете помістити весь пристрій;
  • Оновлений дизайн. Нова модель не відрізняється від старої обсягом звареної кави, але має менший розмір;
  • Якісна та чиста кава. Кава, яку ви приготуєте в AeroPress Go буде не лише смачною, але і без зайвих частинок. Адже паперові фільтри не пропускають кавову гущу і дозволяють вам повністю насолодитися смаком кави.
  • Легко чистити. Після використання з пристрою достатньо вийняти вам не потрібні ніякі спеціальні кавову гущу і промити під проточною водою.
    Вперше AeroPress Go був представлений у квітні на SCA Specialty Coffee Expo у Бостоні 2019. І вже згодом надійшов у продаж.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *